Bateriové úložiště

Uvažujete o pořízení bateriového úložiště elektrické energie? Vyberte si ze široké nabídky našich produktů. S rostoucími cenami jsou bateriová úložiště ideálním řešením pro akumulaci energie do baterií pro všechny ty, kdo chtějí snížit závislost na dodavatelích elektrické energie. Naše bateriová úložiště slouží k uchování přebytečné energie, například z fotovoltaických elektráren, a k následné distribuci po dobu výpadku nebo při zvýšené poptávce po energii. Vyberte si ze široké nabídky našich produktů. Na všechny Vaše dotazy ohledně výběru, umístění a instalace vhodného úložiště Vám rád odpoví náš tým odborníků.

Jak to funguje

Naše elegantní jednotky se snadno instalují do vašeho domu, takže můžete vidět výhody a okamžitě začít šetřit. Nabízíme řadu velikostí a specifikací baterií, které vyhoví vašim individuálním potřebám a to za překvapivě nízkou cenu.

Spolupracujeme s firmou wattsonic

All-in-one systémy ESS s Li-HV bateriemi od firmy Wattsonic patří mezi špičku. Nabízí nejmodernější technolofie jako je například 1Fázový hybridní Li-HV systém, 3Fázový hybridní Li-HV systém nebo 3Fázový hybridní Li-HV systém pro komerční aplikace.

Maximální využití solární energie

Střídač vždy podporuje odběr v reálném čase s prioritou během dne, kdy se přebytečná solární energie využívá k nabíjení baterie. Při jejím plném dobití i uspokojení vlastního odběru se začne energie dodávat do rozvodné sítě. Lze také povolit možnost odpojení dodávek do sítě, kdy střídač automaticky sníží výrobu energie z panelů, aby k dodávkám nedocházelo. Během noci střídač přepne na vybíjení baterie pro účely napájení objektu, a to až do dosažení denované minimální hodnoty stavu nabití SoC (10 % výchozí hodnoty).

Přepínání při špičkovém zatížení

Každý objekt má stanovenu maximální velikost odběru elektrické energie, kterou omezuje kapacita sítě, velikost hlavního jističe nebo tarifní podmínky. Počítejme například, že váš limit je 50kW. Ve špičce stoupne odběr na 55kW čímž je limit překročen. Střídač lze nastavit tak aby chybějících 5kW dodal z baterie a jakmile hodnota odběru opět klesne (např. pod nastavených 40kW), střídač zahájí opětovné dobíjení baterie, aby systém byl připraven na další špičku.

Čistě ostrovní provoz

Systém může běžet v čistě ostrovním režimu pouze se solárními panely a baterií. Patentovaná topologie společnosti Wattsonic nabízí vynikající kapacitu dodávek energie, dokonce i pro některé typy indukčního zatížení. Společně s implementovanou komplexní strategií ochrany tak systém dokáže vždy zajistit ostrovní provoz bez rizika vybití baterie.

Pro dosažení 100% energetické nezávislosti lze prostřednictvím kontaktu relé řídit spouštění a zastavování generátoru. Plug&play design zajišťuje nekomplikované nastavení a zprovoznění systému, který se tak každý den při východu slunce automaticky aktivuje a spustí.

Nulové dodávky do sítě

All-in-one systém pro ukládání energie od společnosti Wattsonic lze nastavit na možnost nulových dodávek do rozvodné sítě u jednofázových i třífázových verzí. Zejména u třífázových systémů lze s touto funkcí také povolit asymetrický AC výstup napájení pro každou fázi na on-grid i o-grid portech.

Plánované nabíjení a vybíjení

Díky snadnému nastavení v aplikaci může střídač nabíjet baterii v době nízké ceny síťové elektřiny a vybíjet ji během generování energie z panelů, a pomáhat tak snižovat vaše náklady na elektřinu.

PRÉMIOVÝ HYBRIDNÍ
PROVOZNÍ REŽIM
SYSTÉMŮ WATTSONIC

Jednofázový systém pro ukládání energie + třífázový balancer

Třífázový balancer Wattsonic dokáže spolehlivě přepínat jednofázový systém ukládání na odpovídající fázi s největšími požadavky na odběr, což představuje ideální řešení pro třífázové sítě s vlastními finančními plány spojenými s požadavkem na maximální spotřebu vlastní fotovoltaické energie.