Solární systémy pro bytové domy

Solární panely na střeše přivedou do Vašich bytů šetrným způsobem energii a zároveň uspoříte náklady na spotřebu elektřiny. Prostory k vytápění jsou v bytovém domě velké, logicky i úspory budou celkově vyšší, než v rodinném domě. Projektanti a technici Vám na míru spočítají optimální využití fotovoltaických systémů na Váš bytový dům. Námi zajištěný statik spočítá, zda střecha fotovoltaické panely unese. Zajistíme pro Vás i momentální trend, kombinaci vytápění elektrokotlem i čerpadlem. Solární systémy zařídíme na klíč, tedy zajistíme i audit smluvních podmínek na dodávku tepla i teplé vody pro daný bytový dům, který zjistí, za jakých podmínek je možné soustavu provozovat. Pomůžeme Vám také se získáním dotace pro montáž fotovoltaických systémů na bytové domy. Obraťte se na naši firmu, a po instalaci můžete uspořené peníze investovat do obnovy a provozu jednotlivých bytových jednotek.

Projektanti a technici Vám na míru spočítají optimální využití fotovoltaických systémů na Váš bytový dům. Námi zajištěný statik spočítá, zda střecha panely unese. Zajistíme pro Vás i momentální trend, kombinaci vytápění elektrokotlem i čerpadlem.

Fotovoltaické systémy pro bytové domy na klíč

Fotovoltaické systémy zařídíme na klíč, tedy zajistíme i audit smluvních podmínek na dodávku tepla i teplé vody pro daný bytový dům, který zjistí, za jakých podmínek je možné soustavu provozovat. Pomůžeme Vám také se získáním dotace pro montáž fotovoltaických systémů na bytové domy. Obraťte se na naši firmu, a po instalaci můžete uspořené peníze investovat do obnovy a provozu jednotlivých bytových jednotek.

Při umístění solárních panelů na rovnou střechu, není potřeba odklízet z nich sníh, mají dostatečný sklon k tomu, aby sníh sjel při prvním osvitu sluncem.