Dodávka solárních systémů pro rodinné domy

Pokud plánujete montáž solárních panelů na svém domě, sejdeme se s Vámi na místě a probereme možnosti jejich výběru. Typ panelu se vybere podle orientace střechy domu, přesněji podle osvitu sluncem. Nejlépe je, když je střecha orientovaná na jih, na ni použijeme polykrystalické panely. Při horší orientaci střechy se používají panely monokrystalické.

V naší firmě používáme i nový trend roof-in systém, při kterém se fotovoltaické panely zabudovávají do střešního systému již při jeho vzniku a nahrazují část střechy.

Výhodou solárních panelů je příjem zdroje energie ze slunce zadarmo, během výroby elektrické energie neznečistí životní prostředí. Také pracují bezúdržbově, doporučuje se pouze 1x za rok jejich čištění.

Při umístění panelů na rovnou střechu, není potřeba odklízet z nich sníh, mají dostatečný sklon k tomu, aby sníh sjel při prvním osvitu sluncem.

Použitím fotovoltaických systémů si zaručíte úspory nejen energetické, ale i finanční. Obraťte se na naše zaměstnance, vysvětlí Vám vše podstatné. Máme 15letou praxi s montáží fotovoltaických systémů. Na střechu klasického rodinného domu umístíme panely do 3 dnů. Pokud máte rodinný dům s bazénem, doporučujeme na něj umístit 12 panelů.