Přeskočit na hlavní obsah

Financování fotovoltaiky

Uspořte každý měsíc tisíce korun. Nastavte si nižší splátku financování než je vaše současná platba za elektřinu.

Financujte fotovoltaickou elektrárnu nebo nabíjecí stanici pro elektromobily s půjčkou od ESSOX s úrokem od 6,9 %. 

Výhody financování fotovoltaiky

Volitelná délka úvěru a výše splátky

Snadné vyřízení pomocí online formuláře

Jen 2 osobní doklady a 2 výpisy z účtu

Bez poplatků a nulové vstupní náklady

Garance sazby po celou dobu splácení

Na trhu financování již od roku 1993

Přehled financování

  • určeno pouze pro spotřebitele
  • výše úvěru 10 000 Kč – 700 000 Kč
  • splatnost 6 – 120 měsíců
  • plně online včetně SMS podpisu smlouvy

Nastavte si financování podle vašich představ

Využijte tento odkaz nebo QR kód pro zjištění konkrétní splátky a vyplnění online žádosti o financování fotovoltaiky. Přesné parametry výše financování a splátky si můžete nastavit sami. 

 

ESSOX - člen finanční skupiny Komerční banky

Společnost ESSOX s.r.o. vznikla v roce 1993 jako poskytovatel spotřebitelského financování a leasingu. Za nejvýznamnější událost v její historii lze bezesporu považovat vstup do finanční skupiny Komerční bankySociété Générale, ke kterému došlo o deset let později, v roce 2003. Dnes společnost patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb v celé České republice.

Modelový příklad financování

Reprezentativní příklad: výše spotřebitelského úvěru 400 000 Kč, výše měsíční splátky 4 832 Kč, počet měsíčních splátek 120, doba trvání úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky, celková částka splatná spotřebitelem 579 840 Kč, výsledná RPSN 8,14 %, roční úroková sazba 7,85 %. Výpočet RPSN byl stanoven k datu provedení kalkulace s tím, že ve výpočtu RPSN je zohledněn přesný počet dnů mezi datem kalkulace, datem první splátky a dalšími jednotlivými splátkami, přičemž datum splatnosti měsíčních splátek je 15. dne v měsíci, počínaje měsícem následujícím po podpisu smlouvy. Roční úroková sazba byla stanovena metodou ACT/365.

Konečné podmínky úvěru a jeho výše se mohou lišit v závislosti na posouzení Vaší úvěruschopnosti. Úroková sazba je pevná po celou dobu splácení. Poskytovatelem úvěru je společnost ESSOX s.r.o.