OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Přijmeme 2 OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, na hlavní pracovní poměr, či spolupracující formou OSVČ, pracující jako HOME OFFICE, v místě bydliště.

Jsme firma Tri energo s.r.o. (www.trienergo.cz), se sídlem v Brně. Naše firma působí plošně, a to na celém území České republiky.

Jsme experti na přeměnu slunečního záření na elektřinu a teplo. V současné době jde o moderní ekologické téma, které čím dál více zajímá lidi, žijící zejména v rodinných a bytových domech. Nejde jen o finanční úspory, které jsou po splacení investice, velmi výrazné.

Zabýváme se využitím přírodní energie ze slunce. Využíváme ji pro ohřev vody do domácností (na sprchování a koupání, nebo na mytí nádobí) či na přitápění vody do otopných systémů, ale řešíme i plnohodnotné, nezávislé systémy vytápění bytových domů.

Fotovoltaické panely či solární panely instalujeme na: a) rodinné domy (příp. na chaty a chalupy); b) bytové domy (panelové či cihlové); c) průmyslové, obchodní, školní či správní objekty;

Zákazníkům dle potřeby zajišťujeme úvěry a dotace z programu Zelená úsporám. Našimi zákazníky jsou a) majitelé rodinných domů (chat a chalup); b) společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) či bytová družstva (BD); c) firmy či různé instituce;

V současné době hledáme 2 úspěšné OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE (muže či ženy) které zaměstnáme na hlavní pracovní poměr, či spolupracující jako OSVČ:

Můžete bydlet v kterémkoliv výše uvedeném okrese. Ve svěřeném teritoriu (vyjádřeno v okresech) budou vybraní obchodní zástupci získávat nové zákazníky pro realizaci energetických projektů, kterými se zabýváme.

K dispozici budou mít, v případě hlavního pracovního poměru, jako obchodní zástupci: služební auto (po dohodě i k soukromým účelům), služební telefon a notebook s připojením k internetu.

Hledáme obchodně i technicky zdatné obchodníky, kteří jsou připraveni plnit přiměřeně náročný obchodní plán a mají zájem se neustále zlepšovat. Náš akční tým, chceme doplnit o kvalitní obchodní zástupce, kteří vědí, že obchodní úspěch se nedostavuje automaticky. Je vykoupen systematickou prací, a plným nasazením. Obchodní schopnosti a znalosti pokládáme za samozřejmost. Naproti tomu obchodním zástupcům vytvoříme silně motivační podmínky, kdy kromě základní hrubé mzdy, je bude motivovat i několika složková pohyblivá část hrubé mzdy (měsíční, čtvrtletní, roční – odměny ve vztahu k vytvořené marži i zisku).

Jedná se o práci formou HOME OFFICE, kdy kancelářskou práci vykonáváte v místě bydliště, osobní jednání však realizujete v bydlišti či v sídle zákazníků. Cca 1x za 14 dnů se budete účastnit obchodních porad a školení v sídle firmy v Brně.

Vybrané uchazeče rádi zaškolíme: a) ve vztahu k nabízeným energetickým systémům; b) ve vztahu k optimálnímu obchodnímu modelu; c) ve vztahu k firemním obchodním nástrojům a systémům;

Po cca 14-ti denním intenzivním zaškolení v sídle firmy, budete schopni samostatné obchodní činnosti.

Veškerá obchodní evidence je vedena v programu CRM, do kterého vybraným uchazečům zřídíme přístup. K dispozici budete mít veškeré propagační materiály, ceníky a obchodní know-how firmy, podle kterého budete postupovat.

Co od Vás očekáváme?

VŠ či SŠ vzdělání, ideálně obchodního či technického směru.
Prodejní dovednosti a zkušenosti.
ŘP a aktivní řízení osobního automobilu.
Denní práci s notebookem a telefonem.
Profesionální osobní jednání se zákazníky.
Denní záznamy do CRM – obchodní evidence.
Plnění obchodního plánu, resp. stanovených cílů.

Co Vám nabízíme?

Hlavní pracovní poměr.
Služební automobil, notebook, telefon.
Základní a několika složkovou pohyblivou hrubou mzdu (měli byste se dostat na 50 000 Kč i více).
Možnost výrazné finanční motivace bez jakéhokoliv omezení.
Další firemní benefity.
Zaškolení a doplňování znalostí.
Možnost osobního rozvoje.
Příležitost pracovat v akčním týmu.

V případě zájmu o námi nabízenou pozici, nám zašlete životopis v ČJ, ideálně s fotografií a krátkým motivačním dopisem. Uchazeče, kteří postoupí do dalšího kola, rádi pozveme k osobnímu jednání, které se uskuteční v sídle firmy, v Brně. V případě, že se Vám neozveme do 3 týdnů od obdržení životopisu, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe splňovali naše požadavky.