Přeskočit na hlavní obsah

Vedoucí obchodního týmu fotovoltaiky

Hledáme strategickou posilu pro obchodní část naší společnosti na pozici Manager/Vedoucí obchodního týmu fotovoltaiky. Pokud jste to právě Vy, napište nám. Obratem se ozveme zpět.

Naše společnost je na trhu od roku 2012 a specializuje se na kompletní dodání fotovoltaických elektráren pro rodinné a bytové domy a firemní budovy. Za 10 let realizovala přes 600 fotovoltaických elektráren po celé ČR. Tým 60 odborníků pomáhá svým zákazníkům v oblasti fotovoltaiky od A do Z. Naše společnost je členem Cechu Akumulace a Fotovoltaiky a členem České Fotovoltaické Asociace.

Náplň práce

  • Odpovědnost za obchodní výsledky společnosti
  • Vedení a rozšiřování týmu 10+ obchodních zástupců
  • Dohled nad leady, obchodními případy a klienty
  • Aktivní práce s CRM a interními systémy
  • Přinášení a zavádění nových procesů a zlepšování
  • Monitoring aktuálních trendů a konkurence

Naše očekávání

  • praxe s vedením obchodního týmu
  • praxe v prodeji fotovoltaických elektráren
  • zkušenost s nastavováním nových procesů
  • komunikační a organizační dovednosti
  • práce s analýzami, reporty a tabulkami
  • výhodou zkušenost s vedením call centra

Nabízíme

  • spolupráci na IČO nebo HPP ve firmě s historií 10 let na trhu
  • zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
  • technickou a dotační podporu a školení
  • přátelský kolektiv a prostředí malé až střední firmy
  • mobil a notebook i pro soukromé účely
  • kanceláře v Troubsku u Brna a hlídané parkoviště